Nettek Ana Sayfa

19 Mayıs 2022 Perşembe

Hizmetler

Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde rekabetin esası, üretici, tedarikçi ve müşteri zincirinde, bilgi, tecrübe ve birikimleri paylaşarak ortak değerler yaratmakta yatmaktadır. Rekabet aynı zamanda firmaların her konuda tecrübeli insanları şirket bünyesinde toplamasına imkan vermemektedir.

Bu doğrultuda firmalar diğer uzman kişi ve organizasyonlardan danışmanlık hizmetleri alarak veya çeşitli şekillerde birlikte davranarak günümüz koşullarına ayak uydurmaktadırlar. Bu bağlamda biz de firma olarak uzman olduğumuz konularda bilgi birikimlerimizi diğer firma ve organizasyonların hizmetine sunmaktayız.

Müşterilerimize sağladığımız danışmanlık hizmetlerimiz;
 • Microsoft Danışmanlık Hizmetleri
  Microsoft Certified Partner ve Microsoft ISV (Independent Software Vendor) sertifikalarına sahibiz. Firmanız için en uygun Microsoft çözümlerinin belirlenmesinde, mevcut projelerinizin takip ve analizinde, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyor, sizi hedeflerinize ulaştırıyoruz.
 • Telekom Danışmanlığı
  Nettek, imza attığı sayısız geniş alan çözümleri, başarı öyküleri, referansları ve sertifikalı uzman mühendis kadrosu ile telekom çözümlerinde aradığınız teknoloji ortağınız olmaya hazırdır.
 • Internet ve Güvenlik Danışmanlığı
  Güvenlik, uzaktan erişim/kontrol alanlarında esnek çözümler sunuyoruz. Internet erişim teknolojileri, uygulamalar ve güvenlik ihtiyaçlarınız için birikimlerimizi hizmetinize sunuyoruz.
 • TCP/IP Üzerinden Çoklu Hizmet
  IP üzerinden Ses, video uygulamalarında, portföyümüzdeki ürünler ve sahip olduğumuz iş ortaklıklarımız ile şirketiniz için en uygun altyapıyı belirliyor ve projelendirip hizmetinize sunuyoruz.
 • Altyapı / BackBone Tasarımı Danışmanlığı
  Mevcut yada yeni kurulacak network yapılarınız için ağ ve iletişim teknolojileri trendlerine yönelik altyapı ihtiyaçlarının belirlenmesi, en uygun çözümün hayata geçirilmesi noktasında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Haberler

G.sHDSL, çok noktada hizmet veren kurumlara, uygun altyapı alternatifleri sunuyor...
Metro Ethernet, yüksek band genişlikli data aktarımı ve internet erişimi için firmaların tercihi oluyor...
GSM Edge/3G router ile, ofislerinizi merkezinize kesintisiz eriştiriyoruz...

Kurumsal
Nettek Servis Yönetimi uygulamasına girmek için tıklayınız...