Nettek Ana Sayfa

19 Mayıs 2022 Perşembe

Kurumsal

Hakkımızda

Nettek Logo
Nettek, Telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet göstermek üzere 2001 yılında kurulmuştur.

Nettek , yerel ve geniş alan ağları, Internet erişim altyapıları kuran, bu ağlar üzerinde her türlü ses, veri ve görüntünün profesyonelce güvenli bir şekilde aktarılabildiği proje tasarımı yapan, uygulayan, iletişim ihtiyaçları için entegre çözümler sunan bir mühendislik firmasıdır.

Kurumlara yönelik olarak, yerel alan ağları, uzak ofis ve internet bağlantıları için günümüzde kullanılan kiralık hat, Frame Relay, MetroEthernet, ISDN, GSM, wireless, uydu ve xDSL teknolojiler ile proje üretip, veri, ses ve görüntü entegrasyonu konularında bütünleşik çözümler sağlıyor, danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Bakım anlasmaları ile geniş yelpazede hizmet sunuyoruz. Türkiye'nin birçok ilinde yer alan iş ortaklarımız kanalıyla kurulum&bakım saha servislerini tek elden veriyoruz.

Kurulduğu yıllarda Microsoft tabanlı özel yazılım çözümleri üreten bir yazılım AR-GE grubuna da sahip firmamız, MCP(Microsoft Certified Partner) statüsünü kazanmış, 2003 CebITBilisimEurasia fuarında ürünlerini sergilemis ve 2004 yılı basında Türkiye'deki ilk üç ISV(Independent Software Vendor) içerisinde yer almıştır. ?lerleyen yıllarda bu grubu sirketlestirmis ve Networking konusunda faaliyetlerine hız vermiştir. Telekomünikasyon kurumunun, 2004 Mayıs ayında özel telekom operatörlerine de hizmet lisansları vermesinin ardından bu operatörlerin bazılarına sistem entegratörlüğü yapmakta, çok noktalı projeler için T.T.A.S. danışmanlığı ve saha kurulum hizmetleri vermektedir. Firmamız, Türkiye'deki birçok ISP(Internet Service Provider) ile de dönemsel iş ortaklıkları yapmıştır.

Telekomünikasyon altyapıları ve teknolojileri konusunda derin bilgi ve bu sektörde 2001 yılından buyana biriktirdiğimiz deneyimi, müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerimizde sunarken öğrenmeye devam ediyor ve geleceğe emin adımlarla yürüyoruz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz;
Bilgi teknolojileri alanında arastırma ve gelistirme faaliyetlerini aralıksız sürdürmek, değisen müsteri ihtiyaç ve beklentilerini karsılayacak projeler hazırlayıp, pazara en rekabetçi biçimde sunarak, müsterilerinin, is ortaklarının ve çalısanlarının gelisimini destekleyen, ileri teknoloji sirketi olma konumunu sürdürmek ve gelistirmektir.

Vizyonumuz;
Firmamız, teknolojik ürünlerle bilgi ve deneyimini birleştirip, katma değerli çözümler oluşturarak, kazandıran birliktelikleri, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın kalıcı tercihleri olmayı hedefler.

Hizmet Anlayışımız

Nettek Ağ Teknolojileri, temel değerleri olan müşteri memnuniyeti, is ahlakı, dürüstlük ve kaliteden asla ödün vermeden;
  • Çalışanlarının eğitimini ve gelisimini destekleyerek, müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini sürekli iyilestirir,
  • Yeni teknolojileri takip edip, araştırır ve müşterilerine sunar.

Kariyer Olanakları

Firmamıza genel başvuruda bulunmak için özgeçmişinizi info@nettek.com.tr adresine gönderiniz.

Haberler

G.sHDSL, çok noktada hizmet veren kurumlara, uygun altyapı alternatifleri sunuyor...
Metro Ethernet, yüksek band genişlikli data aktarımı ve internet erişimi için firmaların tercihi oluyor...
GSM Edge/3G router ile, ofislerinizi merkezinize kesintisiz eriştiriyoruz...

Kurumsal
Nettek Servis Yönetimi uygulamasına girmek için tıklayınız...